Końcówka karnawału 2018 to świetna okazja by wspólnie spędzić czas na pogawędkach i zabawie w wirtualnej rzeczywistości.

MagicVR to miejsce gdzie spotkaliśmy się po pięciu dniach trudów i znojów codziennej pracy by zrelaksować się i pogadać o wszystkim tylko nie o projektach.
Szybko podzieliliśmy się n 3 grupy i hajda … Pierwsza grupa zasiadła za e-kierownicami wyścigowych bolidów by sprawdzić się w wyścigu po specjalnym torze. Druga grupa, z e-plecakami i e-karabinami, zaciekle broniła elektrowni atomowej przed zmasowanym atakiem zombie. Wydaje się, że najwięcej uciechy miała trzecia grupa, która obserwowała dwie poprzednie. Tu zawsze można było kierowcy przytrzymać pedał hamulca czy złapać strzelca za kostkę. Oprócz tego na stole pojawiły się i analogowe gry typu Dobble.
Po dwóch godzinach pobytu w zakamarkach wirtualnej rzeczywistości, nastrzelani i najeżdżeni, nie mogliśmy się rozstać, tyle jeszcze było do obgadania … więc spotkanie można zaliczyć do udanych. Ciekawe gdzie będzie następne …