W naszej działalności kierujemy się zasadami zwinnego tworzenia oprogramowania.

Doceniamy to, co wymieniono po prawej stronie, jednak bardziej cenimy to, co po lewej.

stermedia-17

 

0
lat doświadczenia
experience
0
aktywnych klientów
clients
0
zrealizowanych projektów IT
projects
0
zatrudnionych specjalistów IT w Grupie
specialist

Charakterystyka firmy

Stermedia sp. z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się w wykonywaniu aplikacji na zamówienie klienta. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani i solidni ludzie z PASJĄ, pasją tworzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu na dedykowaną aplikację pracującą lokalnie (MS Windows, Linux, Mac OS); aplikację internetową wykorzystującą do realizacji nawet złożonych funkcjonalności tylko i wyłącznie przeglądarkę internetową, a także aplikację mobilną na telefon komórkowy czy tablet (Android, iOS, Windows Mobile).
Projekty realizujemy zgodnie z metodyką SCRUM. Jest to tzw. metodyka lekka, zwinna (ang. Agile Project Management), zgodna z The Agile Manifesto, która znacznie przyspiesza realizację powierzonego zadania przy zachowaniu oczekiwań i wymagań klienta.  Metodyka skupia się na:

  • dostarczaniu kolejnych, coraz bardziej dopracowanych wyników projektu klientowi
  • włączaniu się przyszłych użytkowników w proces wytwórczy,
  • samoorganizacji zespołu projektowego

Celem Stermedia jest dostarczanie najwyższej jakości usług i systemów informatycznych. Kierując się w naszej pracy chrześcijańskimi zasadami uczciwości i solidności pracy dążymy do oferowania najwyższej jakości produktów i rozwiązań. Zwracając się do nas ze swoimi potrzebami, w zakresie świadczonych przez Stermedia usług, macie pewność, że zawsze otrzymacie profesjonalną pomoc i wsparcie, a przygotowane rozwiązanie w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania. Będąc organizacją odpowiedzialną społecznie – wspieramy inicjatywy i organizacje non-profit przy realizacjach informatycznych, a także promujemy rozwiązania open-source.

 

Poznaj naszą Grupę

Stermedia sp. z o.o.
Stermedia sp. z o.o.Software House
Spółka koncentruje się na realizacji usług w zakresie projektowania, tworzenia, integracji oraz wdrażania dedykowanych rozwiązań informatycznych lokalnych, webowych, a także mobilnych.
WorkService S.A.
WorkService S.A.Usługi HR
Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, świadcząca specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa personalnego, outplacementu oraz leasingu pracowniczego dla największych firm.

Zaufali nam

Technologie