Med Image Diag

Przeglądanie, opiniowanie, diagnoza z obrazu w jednym miejscu.

MedViewer

 

Cechy systemu

  Nasz algorytm uczy się automatycznie rozpoznawać komórki występujące na zdjęciach histopatologicznych. Kiedy już znamy ich typy możemy łatwo pomóc w określeniu rodzaju nowotworu i stopniu jego złośliwości. Co więcej, prowadzenie statystyk i wyszukiwanie cech charakterystycznych staje się kwestią sekund.
  Stosowanie deep learningowych rozwiązań jest gwarancją sukcesu. Algorytmy nie tylko są w stanie uczyć się od użytkownika, ale również stanową nieocenione źródło pomocy przy wynajdywaniu kluczowych z diagnostycznego punktu widzenia miejsc na zdjęciach.
  Futurystyczna funkcjonalność wymiany doświadczeń i konsultacji w obrębie platformy HistDiag stanowi bezprecedensowy krok w celu zaspokojenia popytu na wiedzę. Pacjenci i eksperci będą mieli spójne, zrozumiałe i intuicyjne środowisko pozwalające na potężną dwustronną kooperację.
  System ma na celu pomoc zarówno ekspertom jak i pacjentom. Gwarantem sukcesu jest tutaj multiplatformowość i uniwersalność naszego oprogramowania, które będzie działało zarówno na medycznych skanerach jak i komputerach domowych użytkowników.
  Funkcjonalność pozwalająca klasyfikować nowotwór mózgu pomiędzy dwa typy: oligodendrogliomę i astrocytomę została laureatem pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie MICCAI 2015. Czytaj więcej…

Korzyści dla użytkownika

Demo systemu do przeglądania, oznaczania zdjęć online:


Link do demo

  • Wsparcia procesu diagnostyki obrazowej
  • Konsultacje w zakresie diagnozy z ekspertami
  • Integracja z urządzeniami i aplikacjami medycznymi
  • Integracja z innymi systemami obrazowania (RM, TK)

Zamów kontakt

Szczegółowe informacje o produkcie

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu poznania szczegółów produktu i oferty wdrożenia.
Zamów kontakt