Kolejny Meetup za nami! Frekwencja wysoka jak i poziom wystąpień.

W podobnym składzie kontynuowaliśmy tematy sprzed miesiąca.

Tym razem nietypowo zaczęliśmy, ponieważ mieliśmy niespodziankę dla wszystkich i rozdaliśmy certyfikaty dla najlepszych Scrum Masterów i Scrum Developerów a część tą nazwaliśmy: “SCRUM week – podsumowanie”, którą poprowadził Marcin Wierzbicki. Jest to tym większe wyróżnienie, że głosowanie było przeprowadzone wśród pracowników Stermedii.

Po gratulacjach i zdjęciach przyszedł czas na podsumowanie miesiąca.

Magda przedstawiła w skrócie wydarzenia w firmie wraz ze zdjęciami, które odgrzebały w pamięci uczestników miłe chwile, między innymi z wyjazdu w Karkonosze.

Druga część retrospekcji została poprowadzona przez Jakuba. Przypomniał on o Green Days, które mieliśmy niedawno. Przytoczył przykłady, dla których warto dbać o środowisko naturalne, segregować odpady i jaki to ma wpływ nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Drugą część miał poprowadzić Adam, ale zmogła go choroba. Toteż zastąpił go Dawid, który świetnie poradził sobie z tematem “Ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo informacji w firmie”.

Po przerwie odbyły się warsztaty z Dockera, które to są kontynuacją sprzed miesiąca. “Docker w praktyce część II – docker-compose i rancher”, którą poprowadził dla nas Piotrek.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie. Jest to dobrze wykorzystany czas na rozwój i przemyślenia.

Do zobaczenia za miesiąc!